BültenCGS Center’dan Haberler

Sizin İçin Web Sitelerimiz

Kurumsal Yönetim ve Sürdürülebilirlik Merkezi (CGS Center), uzun yıllardır kurumsal yönetim, kurumsal finans, aile anayasası ve özellikle aile şirketlerinde kurumsallaşma konularında danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Uluslararası alanda deneyimli, vizyon sahibi, akademi ve iş dünyasından değerli uzmanlardan oluşan CGS Center, iyi ve doğru kurumsal yönetim uygulamalarının gerek ülkemizde gerekse uluslararası alanda bütün şirketler, kurum ve kuruluşlar nezdinde bilinmesi, uygulanması ve farkındalığın arttırılması yolunda yoğun çaba harcamaktadır.

CGS Center, yönetim biliminden gücünü alarak, şirketlerin sorunlarına çözüm üretmeyi misyon edinmiştir. Akademik bilgiyi harmanlayıp, iş dünyasının kullanımına sunar. Bu çerçevede kurulduğu günden beri eğitimin önemine inanmış, akademi ve iş dünyası ile iş birliği halinde çalışmış, araştırmalar yapmış, yayınlar çıkartmıştır.
CGS Center, kurum ve kuruluşların değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak eğitim ve yayın faaliyetlerini ayrı platformlar üzerinden yürütme kararı almıştır. Bu bağlamda, eğitim faaliyetlerini CGS Center Business Academy (CGS Center BussAc) adını verdiği sanal platform, yayın faaliyetlerini de 2009 yılından beri aylık olarak çıkardığı “Ailem ve Şirketim” sanal bülteni ile aynı isme sahip web sitesi üzerinden yürütecektir.

“For Knowledge Alliances” mottosuyla oluşturulan CGS Center BussAc sanal platformunda “Watch”, “Be Aware”, “CGS Online” ve “Meet up” başlıklarında hem kişisel hem de kariyerinizin gelişimi açısından önem arz eden başlıklarda profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanmış eğitim ve röportaj videolarını izleyebilirsiniz. Platforma, https://cgscenterbussac.net/ adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

Ailem ve Şirketim web sitesinde düzenli aralıklar ile güncellenen, iş ve akademi dünyasını yakından ilgilendiren konularda hazırlanmış makalelere, kitap tanıtımlarına, yurt içi ve yurt dışından aylık haberlerin derlendiği piyasadan haberlere ve CGS Center ekosisteminde meydana gelen haber ve etkinliklere ait yazılara erişim sağlayabilirsiniz.
Web sitesine http://ailemvesirketim.net/ adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

Share:

Leave a reply