BültenCGS Center’dan Haberler

CGS Center’dan Haberler

Kıbrıs’ta çalışmakta olduğumuz Akay Optik ile yapılan aile-şirket anayasası çalışmaları devam ediyor. Bu çerçevede, Akay Optik Gazimağusa mağazasında, Akay Optik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akay, eşi Şipar Akay ile Gazimağusa Mağaza Müdürü Şen Akay ve çalışanlarla bir araya geldik.

Bu yıl birincisi düzenlenen “Chambers Premium Coctail” etkinliğine başkanımız Dr.Güler Manisalı Darman ve CGS Center Stratejik Planlama ve İnsan Kaynakları Koordinatörü Aytuğba Baraz Koç katılmıştır. Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr.Markus C. Slevogt ve Advantage Austria Ankara Müdürü Dr.Christian Maier ile hem Almanya’da hem de Avusturya’da yapılacak işbirlikleri hakkında görüşmelergerçekleştirilmiştir.

Başkanımız Dr.Güler Manisalı Darman ekosistemimizde bulunan ANSA Ambalaj’dan Ahmet Bozoğlu ve Bahadır Bozoğlu, Üstünel Dalgıç Pompa’dan Ece Ovaçam ve Eda Ovaçam ile birlikte Kırbıs KALTEV’i ziyaret etti. ODTÜ Kıbrıs Rektörü Sayın Prof.Dr. Nazife Baykal, Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Gürkan Karakaş, Rektör Danışmanı Dr.Rafet Akgünay ve KALTEV Genel Müdürü Doç.Dr. Cumali Sabah, ANSA ve Üstünel’den gelen aile üyelerine KALTEV hakkında aydınlatıcı bilgi verdiler.

ATO İş İnsanları Seminerinde CGS Center adına konuşmacı olan Neslihan Çetinkaya, “Yöneticiler İçin Kritik Finansal Tablolar” hakkında konuşma yaptı.

Share:

Leave a reply