BültenCGS Center’dan Haberler

CGS Center’dan Haberler

Dr. Güler Manisalı Darman ODTÜ Yayıncılık
Yönetim Kurulu Başkanı Seçildi.

ODTÜ Geliştirme Vakfı iştiraki olan ODTÜ Yayıncılık
1996 yılında kurulmuştur.
Başta Michio Kaku, Frank Wilczek ve Brian Cox gibi
Dünya’nın önde gelen bilim insanlarının popüler bilim kitaplarını, yükseköğrenime yönelik akademik ders kitaplarını ve diğer toplumbilim yayınlarını yayınlamaktadır.

Dr. Güler Manisalı Darman, ODTÜ Yayıncılık Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi. Mesa Topluluğu’nun ana ortaklarından ve grubun çeşitli şirketlerinde, başkan, başkan vekili ve üye olarak görev üstlenen Özhan Akçalı ise ODTÜ Yayıncılık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olmuştur. Yönetim Kurulu Üyesi ise Prof. Dr. Şakir Erkoç’tur.

Ansa Ambalaj’da Çalışmalar Devam Ediyor.

Ansa Ambalaj, 20.000 m2’si açık, 10.000 m2 ‘si kapalı olmak üzere toplam 30.000 m2 alanda yılda ortalama 6.000 ton fibrilize iplik ve sentetik çuval üretimi gerçekleştirmektedir.
Kuruluşundan bu yana değişmeyen ticari prensipleri ile bulunduğu sektör içerisinde her zaman yeri olan Ansa Ambalaj, deneyimli kadrosu ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla, sektöründeki örnek firmalardan biridir. AnsaAmbalaj’ın bünyesindeki AR-GE faaliyetleri ile üretim hatlarına kazandırmış olduğu esneklik sayesinde, müşterilerine farklı standartlardaki taleplerine de cevap verebilmektedir.

CGS Center’ın “Aile-Şirket Anayasası” projesini tamamlamasının ardından “Kurumsal Yönetim ve Kurumsallaşma” fazına geçtiği Ansa Ambalaj projesinde çalışmalar devam etmektedir. Ansa Ambalaj Genel Müdürü Bahadır Bozoğlu, İnsan Kaynakları Uzmanı Erinç Dalgıç ve İhracat Şefi Selim Kimya ile CGS Center Başkanı Dr. GülerManisalı Darman ve Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Koordinatörü Selen Sahillioğlu keyifli bir akşam yemeğinde biraraya geldiler.


Share:

Leave a reply